niedziela, 8 marca 2015

003. Castor Oil Hollywood Beauty

Nazwa produktu: Castor Oil Hollywood Beauty
Cena: około 50 zł
Dostępność: Ebay/AllegroSkład
Oil Complex , Castor Oil , Mink Oil , Sweet Almond Oil , Tocopherol Acetate Vitamin E , Jojoba Oil , Paraffin Oil , Safflower Oil , Lanolin , Cocoa Butter , Propylparaben , Fragrance .

"Stosować codziennie, aby nawilżyć i przywrócić naturalny połysk włosom i skórze głowy.
Zapobiega rozdwajaniu i uszkodzeniom. Doskonała odżywka do włosów naturalnych, farbowanych, zniszczonych. Rekomendowana odżywka żeby uzyskać włosy niemowlaka i skórę (lol). Nakładać codziennie na mokry lub suchy skalp aby zachować włosy zdrowe i w dobrej kondycji

Uwaga! Tylko do użytku zewnętrznego. Spala włosy. Trzymać z daleka od iskier i ognia. Trzymać z daleka od dzieci. Trzymać z daleka od oczu, jeśli się dostanie do środka - zmyć wodą."

                                  

Moje efekty

Stosowałam maść tuż przed drugą turą nakładania konia. Efekt? Bardzo szybki porost włosów i wysyp Baby hair, czego dowodem są umieszczone poniżej zdjęcia.

Jak stosować
Maskę zamówiłam półtora miesiąca temu na allegro. Pierwszego dnia nałożyłam na całą długość włosów maść, która właściwie konsystencją i zapachem przypomina wazelinę. Efekt? Przesuszone włosy! Jak widać, trzeba zaczynać eksperymenty od przeczytania instrukcji obsługi od producenta.
Samą maść trudno zmyć z włosów, uprzedzam! Najbezpieczniej jest nałożyć niewielką ilość na sam skalp, zawinąć w ręcznik i pójść spać. Rano większość wsiąknie w skalp/materiał i pozostałości będą łatwe do zmycia już po pierwszym nałożeniu szamponu. W chwili gdy maść nakładacie jedynie na godzinę, dwie - przygotujcie się na porządne szorowanie opuszkami palców skalpu! 


15 styczen - 15 luty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz